(54) 289 44 84 Wola 71, 87-620 Kikół

Aktualności

AKCJE CHARYTATYWNE

               PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNYCH
We wtorek 14 stycznia 2020 r. odbyło się podsumowanie akcji charytatywnych w naszej szkole.
 Były to następujące akcje:
,,BohaterOn -kartka dla powstańca'',
,,Rodacy -Bohaterom''
,,Góra grosza''
,,WOŚP ''
   W akcji,,BohaterOn -kartka dla powstańca'' otrzymaliśmy podziękowanie za udział . Akcja polegała na wykonaniu kartki dla bohaterów Powstania Warszawskiego. W dniu 9 stycznia 2020r. zakończyliśmy akcję,,Rodacy Bohaterom''. Zebrane dary dla rodaków na Wschodzie zostały przekazane Fundacji Lux Lupus. Wszystkim ofiarodawcom , którzy okazali serce i przekazali dary żywnościowe i chemiczne dla Polaków mieszkających na Wschodzie (poza granicami Polski) bardzo serdecznie dziękujemy .
Dziękujemy za okazaną pomoc właścicielowi sklepu ABC w Woli panu Józefowi Opuszyńskiemu za umożliwienie zbiórki w sklepie . Koordynatorem w w/w akcjach był pan Dariusz Kamiński.
Podczas  28 Finału WOŚP nasza szkoła zebrała 1641.11 zł. W akcji aktywny udział wzięły wolontariuszki : Marta Kucal oraz Daria i Paulina Tułowieckie. Opiekę nad akcją sprawowały pani M.Wojciechowska i I.Kwaśniewska.
W akcji ,,Góra grosza'' szkoła zebrała 29,854 kg a najwięcej klasa II - ok 9 kg.Dziękujemy za zaangażowanie się uczniów i rodziców w poszczególne akcje a zwycięzcom gratulujemy. Nad akcją czuwała pani Joanna Dąbrowska.
Pani dyrektor szkoły Elżbieta Kiełkowska podziękowała wszystkim osobom , które zaangażowały się w akcje charytatywne.

    

   

   

   

   

   

   

Inne Aktualnośći