(54) 289 44 84 Wola 71, 87-620 Kikół

Aktualności

VIII GMINNY KONKURS BANKOWY


                 VIII GMINNY KONKURS BANKOWY

       W dniu 5.06.2019r. r. w Szkole Podstawowej im Ireny Sendlerowej w Woli odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Bankowości pod patronatem Kujawskiego Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie Kujawskim. Celem konkursu jest niezmiennie   od ośmiu lat popularyzacja wiedzy o bankowości spółdzielczej, wdrażanie uczniów do systematycznego oszczędzania oraz pogłębianie umiejętności matematycznych związanych z bankowością.
W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły ze szkół podstawowych gminy Kikół: Kikoła, Zajeziorza i Woli. Uczestnicy wykazali  się wiedzą z zakresu: historii bankowości, terminologii bankowej, znajomości języka angielskiego w bankowości, obliczania odsetek, rat kredytowych, kapitalizacji odsetek przy różnych formach lokat oraz umiejętnościami plastycznymi. Zwycięzcami zostali: Ewelina Wójcik, Natalia Kuraśkiewicz ze szkoły z Woli  oraz Malwina Ziółkowska z Kikoła.        
  Serdecznie dziękujemy Prezesowi KBS Panu Józefowi Szmelterowi i dyrektorowi oddziału w Kikole Pani Annie Lipińskiej za udział  w konkursie oraz  ufundowanie nagród.

   

      

   

   

     

   

   

   

   

    

    

 

Inne Aktualnośći