MENU

30 Finał WOŚP

Aktualności

Za nami 30-ta edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej finał odbył się 30 stycznia 2022r.. W tym roku pieniądze zbierane były  na pomoc okulistyczną dla dzieci.Podczas akcji nasza szkoła zebrała 2447,66 zł.Jako szkoła nie mogliśmy pozostawić tej akcji bez wsparcia. Dlatego w tygodniu poprzedzającym ferie,  zorganizowaliśmy w ramach wolontariatu kilka ciekawych akcji, które przyczyniły się do zebrania- mamy nadzieję- sporych funduszy.Wolontariuszami naszej szkoły zostali: Julia Falszewska, Magda Jaworska i Kuba Blonkowski z klasy ósmej. Otrzymali oni oficjalne identyfikatory i puszki.Każdy z uczniów naszej szkoły mógł wrzucić pieniążek do puszki.Dominika Marciniak i Krzysztof Bożejewicz upiekli pyszne ciasteczka w kształcie serca i babeczki.Odbyła się fantówka rzeczy, które zostały przyniesione do szkoły. Dziękujemy Lenie Spryszyńskiej, Agacie Jabłońskiej  i Oliwii Krakowskiej  z klasy siódmej za pomoc  w przeprowadzeniu tej akcji. Jesteście fantastyczne!

Dziękuję klasie I z wychowawcą Panią Małgorzatą Kaźmierkiewicz za liczne rzeczy, które przynieśliście i wielkie wsparcie całej akcji WOŚP. Macie wielkie serca! Całusy!

W sali sportowej odbył się turniej piłki nożnej, w której udział wzięło 6 drużyn po dwóch zawodników. Koordynatorami meczu byli Filip Kruszyński, Bartek Nowiński i Kacper Ciesielski. Po zaciętej grze, pełnej emocji, na miejscu I : Filip Kruszyński i Idalia Kozicka, na miejscu II: Kuba Wenderlich i Kuba Blonkowski i na miejscu III: Bartek Nowiński i Mateusz Celmer. Każda z drużyn otrzymała od Pana Jarosława Ziemiańczyka i Pani Iwony Kołodziejskiej oceny celujące  w nagrodę z wychowania fizycznego.

W turnieju tenisa stołowego I miejsce zajął Bartek Nowiński, II miejsce Kuba Blonkowski  i III miejsce Filip Kruszyński.  Gratulujemy!

Każda z drużyn zasiliła akcję przez wrzucenie do puszek wpisowego i dobrą zabawę.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy byli z wolontariuszami podczas tegorocznej zbiórki. Jesteście cenni!

Koordynator  Małgorzata Wojciechowska

Skip to content