MENU

Gminny Dzień Kobiet 2023

Aktualności

,,Być Kobietą …” – pod takim hasłem odbyły się tegoroczne uroczystości związane z obchodami Gminnego Dnia Kobiet w Kikole .
Uroczystość odbyła się w 8 marca sali widowiskowej znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Kikole. W programie spotkania nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Woli przygotowali piękny występ artystyczny. Podczas występu dzieci zaprezentowały piękny śpiew, taniec a także zdolności aktorskie. Po wykonaniu artystycznym Pan Wójt Gminy Kikół wraz z Panem Przewodniczącym Rady Gminy złożyli Paniom najszczersze oraz symboliczny podarunek w postaci kwiatka. Następnie wszyscy przebyli goście mieli okazje spróbować domowych wypieków i skorzystać z bufetu kawowego.
Serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości. Dziękujemy Paniom Mirosławie Blachowskiej i Małgorzacie Kaźmierkiewicz za przygotowanie scenariusza i przedstawienia w wykonaniu młodzieży, Paniom Marzenie Urbańskiej, Annie Sobocińskiej i Karolinie Smolarskiej za wykonanie dekoracji, Paniom Małgorzacie Wojciechowskiej i Annie Jastrzębskiej za przygotowanie tańca oraz Panom Dariuszowi Kamińskiemu i Mariuszowi Budzińskiemu za oprawę muzyczną i techniczną. Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Żuchowskiej za udostępnienie szkoły oraz sali na przedstawienie. Szczególne podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej im. I. Sendlerowej w Woli Pani Elżbiety Kiełkowskiej za umożliwienie przygotowania części artystycznej oraz rodzicom za dowóz dzieci na w/w wydarzenie.

Skip to content