MENU

Konkurs Fotograficzny ,,Przyłapani na czytaniu”

Aktualności

Zapraszamy fotoamatorów, pasjonatów fotografii, bibliofilów i wszystkich kochających czytać do nadsyłania zdjęć promujących pasję czytania widzianą przez pryzmat obiektywu pt. „Przyłapani na czytaniu”. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Woli (p. Ewa Czarnecka) .

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia związanego z tematem konkursu – należy sfotografować osobę podczas czytania. Bohaterem zdjęć jest osoba (kolega, koleżanka, członek rodziny) „przyłapana” na czytaniu książki, np. w autobusie, tramwaju, na ławce, w szkole, gdziekolwiek.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkół Podstawowych Gminy Kikół .

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.

Wszystkie dostarczone i zaakceptowane przez Organizatora zdjęcia będą prezentowane w formie wystawy stacjonarnej na holu głównym SP w Woli, na stronie www.spwola.eu oraz w mediach społecznościowych (Facebook).

Prace konkursowe należy przesyłać na adres e-mail: e.czarnecka@poczta.onet.pl z wypełnionym załącznikiem nr 1 do regulaminu konkursu w formie cyfrowej jpeg w dobrej jakości. Termin nadsyłania prac upływa 30 maja 2024r.

Jury wyłoni zwycięzców najlepszych zdjęć oraz wyróżnienia.

Kryteria oceny:
• Zgodność z wymogami technicznymi.
• Zgodność z tematyką.
• Zgodność z celami konkursu.
Dla laureatów organizator ufundował nagrody rzeczowe. Powodzenia!

Regulamin i karty zgłoszeniowe w załączniku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 

Skip to content